Celostní léčení

Zdravá záda

Každý z nás může mít zdravou páteř a záda. Pomohu vám velmi jemnou a  bezbolestnou metodou odstranit  bolesti zad, šíje a další potíže, které mají příčinu ve vaší páteři - brnění a bolest končetin, migrény, pocity nenadechnutí či úzkost, atd. Často se klient uklidní a  zlepší se i jeho psychický stav.

Celostní léčení dětí

Stejně jako u dospělých je fyzické zdraví dětí úzce spojeno s jejich psychikou a životem. Jejich studijní úspěchy, schopnosti, nálady jsou propojeny s jejich sebejistotou, vnitřní stabilitou a sebepřijetím. Pomohu jim s tím, co je trápí

Celostní léčení dospělých

Naše tělo, mysl i duše jsou neodmyslitelně spjaty u každého z nás. Jen celostní přístup nám může přinést dlouhodobé vyléčení i s příčinami našich potíží. To je mé přesvědčení z praxe a tak přistupuji ke každému, kdo se na mne obrátí. Základem jsou pro mne zdravá záda, základní osa našeho fyzického i psychického zdraví.

Celostní léčení zvířat

Naši němí přátelé také mají často fyzické akutní nebo chronické obtíže, úzkosti či různé strachy. I tady se na mně můžete obrátit, ráda pomohu i jim.

Kam za mnou můžete přijet

Terapie probíhá v mé poradně Lela v Příbrami nebo v domácím prostředí v Rosovicích. Veškeré kontaktní informace, e-mail, telefon naleznete na stránce Kontakt.

Objednání

Objednat se ke mně můžete buď e-mailem (lela.slavik@seznam.cz) nebo raději přes telefon 605 732 422, pokud Vám na hovor nepřijmu většinou volám sama zpět.

Nejčastější otázky

Nevím, zda mi s mým problémem můžete pomoci?

Ano, celostní přístup řeší vše, co potřebujete, nezáleží na typu vašeho problému, dokážu vám pomoci se vším.

Nemůže se můj stav po terapii zhoršit?
Kolik návštěv je potřeba?

Adresa poradny:
Rosovice 267, 262 11 Rosovice u Dobříše
nebo
Energy Příbram, nám. T. G. Masaryka 100/101, 261 01 Příbram 1

Telefon:
605 732 422